Пряжки


Пряжка металева 13мм Золото

Пряжка металева 13мм Золото...

Пряжка металева використовується у виробництві одягу, взуття, головних уборів, шкіргалантереї, технічних і спеціальних виробах. Розмір 13х20мм. Мінімальне замовлення на сайті - 100 гривень. П..

9.00грн

Пряжка металева 13мм Срібло

Пряжка металева 13мм Срібло...

Пряжка металева використовується у виробництві одягу, взуття, головних уборів, шкіргалантереї, технічних і спеціальних виробах. Розмір 13х20мм. Мінімальне замовлення на сайті - 100 гривень. П..

9.00грн

Пряжка металева 15мм Золото

Пряжка металева 15мм Золото...

Пряжка металева використовується у виробництві одягу, взуття, головних уборів, шкіргалантереї, технічних і спеціальних виробах. Розмір 15 х 15 мм. Мінімальне замовлення на сайті - 100 гривень..

6.00грн

Пряжка металева 20мм Антик

Пряжка металева 20мм Антик...

Пряжка металева використовується у виробництві одягу, взуття, головних уборів, шкіргалантереї, технічних і спеціальних виробах. Розмір 20 х 15 мм. Мінімальне замовлення на сайті - 100 гривень..

8.00грн

Пряжка металева 25мм Антик

Пряжка металева 25мм Антик...

Пряжка металева використовується у виробництві одягу, взуття, головних уборів, шкіргалантереї, технічних і спеціальних виробах. Размер 2 5 х2 5 мм. Мінімальне замовлення на сайті - 100 гривен..

12.00грн

Пряжка металева 25мм Золото

Пряжка металева 25мм Золото...

Пряжка металева використовується у виробництві одягу, взуття, головних уборів, шкіргалантереї, технічних і спеціальних виробах. Размер 2 5 х2 5 мм. Мінімальне замовлення на сайті - 100 гривен..

12.00грн

Пряжка ремінна металева 25мм Срібло

Пряжка ремінна металева 25мм Срібло...

Пряжка металева використовується у виробництві одягу, взуття, головних уборів, шкіргалантереї, технічних і спеціальних виробах. Розмір 25х40мм. Мінімальне замовлення на сайті - 100 гривень. П..

30.00грн

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Пряжка для сумки має вигляд застібки, виготовленої з пластику або металу. Головне її призначення полягає в регулюванні довжини ременя і його фіксації. Стандартний пристрій складається з рамки (може бути овальної, прямокутної або круглої форми), рухомого язичка і перемички. За рахунок язичка деталь фіксується в необхідному положенні, завдяки отворам регулюється довжина ремінця. Елемент також може служити декоративною прикрасою. Інтернет-магазин «Capron» представляє широкий асортимент даної металевої фурнітури для сумок в різних дизайнерських рішеннях і колірній палітрі. Таким чином, можна підібрати аксесуар бажаного виду.

Особливості різноманітних пряжок

Робочу пряжку для сумки купити в Україні простіше простого. Зазвичай її розміри становлять від 6 до 50 міліметрів. Дана деталь може використовуватися під час постійних всіляких навантажень. Найчастіше вони мають стандартний вигляд, без будь-якого декоративного прикраси.

Декоративно-робочий аксесуар також застосовується при різних навантаженнях, але при цьому він оснащений оригінальним дизайном, будь-якими прикрасами. Такий варіант виконаний в різних колірних варіантах і відрізняється різноманітністю форм.

Декоративна модель експлуатується тільки в якості декору. На ній присутні різні прикраси, має оригінальний зовнішній вигляд. Варто враховувати, що така модель може експлуатуватися тільки у вигляді декору.

Для виробництва пряжок для сумки береться тільки високоякісну сировину, застосовується метод лиття під тиском. Кожен виріб обов'язково піддається спеціальній процедурі - контролю якості. Запропоновано наступні колірні рішення: чорний, матовий і білий нікель, золото, срібло.

Характеристики

Найбільш надійними вважаються пряжки, виготовлені з металу. Вони мають такі переваги:

 • тривалий термін служби;

 •  естетичний зовнішній вигляд;

 • практичність;

 • надійність;

 • міцність;

 • різноманітність форм і кольору;

 •  непідвладність появи корозії;

 • наявність будь-яких декоративних елементів.

В інтернет-магазині «Capron» надається можливістьв одному стилі з рештою фурнітурою для сумо к. Асортимент постійно оновлюється, в наявності вся представлена продукція, тому своє замовлення не доведеться довго чекати. Менеджери дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, допоможуть визначитися з вибором. Товар відрізняється високою якістю, довговічністю, міцністю і функціональністю.

 • +380633430306
 • capron.com@gmail.com

 • Україна, Київ вулиця Магнітогорська, 1 Будинок культури 2 поверх
 • ПН-ПТ с 09:00 - 17:00