Регулятори ременя


Пряжка регулятор ременя 20мм Антик

Пряжка регулятор ременя 20мм Антик...

Регулятор ременя металевий виробництва Туреччини. Виготовлений з металу, цей регулятор має відмінну міцність на розрив, твердість, стабільність, хімічну стійкість і підвищену міцність при уда..

8.00грн

Пряжка регулятор ременя 20мм Золото

Пряжка регулятор ременя 20мм Золото...

Регулятор ременя металевий виробництва Туреччини. Виготовлений з металу, цей регулятор має відмінну міцність на розрив, твердість, стабільність, хімічну стійкість і підвищену міцність при уд..

8.00грн

Пряжка регулятор ременя 20мм Срібло

Пряжка регулятор ременя 20мм Срібло...

Регулятор ременя металевий виробництва Туреччини. Виготовлений з металу, цей регулятор має відмінну міцність на розрив, твердість, стабільність, хімічну стійкість і підвищену міцність при уд..

8.00грн

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

До фурнітури відносяться різні деталі, за рахунок яких носка вироби стає більш комфортною. Наприклад, регулятор ременя для сумок дозволяє зафіксувати ремінець необхідної довжини. Також він може застосовуватися в якості декоративного прикраси, що додає стильності аксесуару.

Різновиди і застосування

Перед тим, як купити регулятор ременя для сумки, варто визначитися з його стилем. Він повинен гармонійно поєднуватися з ридикюлем. Радять ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину «Capron», він задовольнить навіть найвимогливіших клієнтів. Описувані вироби можуть бути квадратними або овальними. По ширині вони діляться на широкі і вузькі. Завдяки йому ручки надійно закріплюються.

Жодне виготовлення сумки, рюкзака, барсетки або клатча не обходиться без такої рамки. Спектр їх використання не обмежується з'єднанням елементів текстильної продукції. Вони можуть застосовуватися в якості декору, але головна їх функція полягає в зміцненні ручок і ременів атрибута.

Для більш грубих речей підходить потовщена рамка, для ніжних - витончена. Зазвичай вони ідеально гладкі, але при бажанні можна вибрати деталь зі стразами або камінчиками.

Регулятори ременя для сумок виготовляються з пластика або металу. Перший варіант стійкий до корозії, застосовується там, де необхідно зменшити вагу текстильної конструкції. Другий - більш довговічний, надійний, міцний, стильний. Може розділитися на функціональне, декоративне і комбіноване. Виріб дозволяє:

  • забезпечити більш комфортну носку ридикюля на плечі або в руках;

  • прикрасити виріб, підкреслити її стиль, створити ексклюзив;

  • відрегулювати довжину ручок, хлястиків і ремінців;

  • виконати трансформацію ручній поклажі;

  • надійно з'єднати між собою основні деталі.

В інтернет-магазині «Capron» відбувається постійне оновлення фурнітури для сумок , можливо купити регулятори ременів для сумок за приємною вартістю. Оформлення замовлення відбувається швидко і зручно: достатньо зайти на сайт і зв'язатися з менеджером. Доставка здійснюється по всій Україні. До переваг товару відноситься висока якість, тривалий термін експлуатації, надійність, міцність і естетичність. Кожен виріб проходить всі необхідні тестування, не викликає алергічної реакції, роздратування або почервоніння, оброблено спеціальним складом за рахунок чого не темніє при контакті зі шкірою.

  • +380633430306
  • capron.com@gmail.com

  • Україна, Київ вулиця Магнітогорська, 1 Будинок культури 2 поверх
  • ПН-ПТ с 09:00 - 17:00